[do_page_alt_title title=“APIE MUS“ subtitle=“PROFESIONALŪS IR IŠRADINGI“]

TECHNOLOGIJOS KEIČIASI, KEIČIAMĖS IR MES

Esame kūrybinė interneto, vaizdo ir garso bei turinio rinkodaros sprendimų agentūra. Komandą sudaro įvairių sričių profesionalai bei laisvai samdomi darbuotojai. Priklausomai nuo projekto dydžio skiriasi ir prie jo dirbančių žmonių skaičius. Toks verslo modelis leidžia būti itin lankstiems, o klientui už suteiktas paslaugas galime pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje.

Darbo filosofija paprasta: svarbiausia kokybė, o ne  kiekybė.

Nuolat sekame technologijų, dizaino ir rinkodaros naujienas. Semiamės žinių, bei patirties dalyvaudami tarptautiniuose renginiuose ir seminaruose, todėl savo klientams siūlome tik tuos sprendimus, kurie yra pripažinti visame pasaulyje ir yra veiksmingi. Kasdien stengiamės išmokti ką nors naujo ir pritaikyti tai naujuose projektuose.

[do_skill_bar_block title=“Dizainas“ amount=“99″][do_skill_bar_block title=“Programavimas“ amount=“99″][do_skill_bar_block title=“Foto / Video / Garsas“ amount=“99″][do_skill_bar_block title=“Cloud Computing“ amount=“99″]

Komandos kredo

Paprastume slypi profesionalumas. Stengiamės, kad projektai būtų ne tik techniškai tvarkingi ir funkcionalūs, bet ir solidūs, respektabilūs, įnešantys svarų indėlį populiarinant kliento prekės ženklą.

[do_section_title title=“Mūsų komanda“ subtitle=“Crazy ir išradingi“][do_team pppage=“5″]
[do_page_alt_title title=“Mūsų klientai apie mus“][do_testimonial pppage=“3″]