[do_page_alt_title title=“Įmonės įvaizdis“ subtitle=“„Būti stilingam nereiškia kristi į akį – tai reiškia įsirėžti į atmintį“. – Giorgio Armani“]

Įmonės įvaizdis

Įmonės įvaizdis tai – visuomenėje susiformavęs arba formuojamas įvaizdis apie įmonę. Dizaino pasaulio kuriamas kompanijos identitetas, įmonės įvaizdis, tai –  kompleksinis idėjų, metodų ir priemonių derinys, kuriuo Jūsų įmonė yra atpažįstama. Tinkamai suprojektuotas grafinis paveikslėlis ar logotipas gali atspindėti jūsų “įmonės asmenybę”, kuri padės pasiekti, kad bendrovė būtų atpažįstama, suvokiama kaip atskiras darinys,  skirtųsi nuo kitų ir nustatytų įmonės svarbą verslo pasaulyje. Jūsų bendrovės įvaizdis gali būti atpažįstamas iš daugelio komunikacijos būdų: logotipo, vaizdinės reklamos, išorinės reklamos kanalų, komunikacijos kanalų, socialinių tinklų, bei tokių smulkių priemonių, kaip: vizitinių kortelių, vokų, drabužių,  reklamų ir daugelį kitų priemonių.

Teikiame įmonės įvaizdžio kūrimo paslaugas. Įmonės įvaizdį kuriame panaudodami šiuolaikines ir klasikines dizaino tendencijas. Siekiame, kad kiekvienos įmonės įvaizdis būtų konkurencingas komercinėje ir nekomercinėje veikloje.
Panaudodami technines priemones, grafikos elementus sukursime įmonei reikalingą, pardavimus didinančią ir visus rinkodaros reikalavimus atitinkančią reklamos kampaniją: transporto priemonių apipavidalinimą, atributiką, dokumentus ir reikalingus maketus, paruoštus spaudai.

Kuriami produktai:

Aplankai
Atvirukai
Bilietai renginiams
Bloknotai užrašams
Brošiūros
Blankai buhalterijai
Bukletai
CD viršeliai
Diplomai
Dovanų čekiai
Etiketės
Firminiai blankai
Foto katalogai
Informacinės lentelės
Informaciniai reklaminiai stendai
Iškabos
Išnešiojama reklama
Įvairių profilių rėmeliai

Kišeniniai kalendoriukai
Knygos
Krovininių automobilių tentai
Kvietimai
Kvitai
Laikraščiai
Lankstinukai
Leidimai
Lipdukai
Logotipai
Maišeliai
Padėkos raštai
Pakuotės (dėžutės)
Parodų stendai
Pastatomi lauko stovai
Plakatai
Plastikinės kortelės
Plastikiniai stoveliai
Popierinės vėliavėlės
Proginiai atvirukai

Proginiai kvietimai
PVM sąskaitų faktūrų blankai
Raidės iš polistirolo
Reklaminės lentelės
Reklaminiai katalogai
Reklaminiai tentai
Segtuvai
Sieniniai kalendoriai
Skydai
Skrajutės
Staliniai kalendoriai
Šviesdėžes
Transporto reklama
Tūrinės raidės
Vėliavos
Vizitinės kortelės
Žemėlapiai
Žurnalai