[do_page_alt_title title=“Web sprendimai“ subtitle=“nuo paprasto puslapio iki sudėtingos sistemos“]

Strategija ir planavimas

E – strategijos, E – rinkodaros kūrimas ir įgyvendinimas:
Išorinės ir vidinės užsakovo veiklos išsami analizė;
Tikslų, uždavinių ir priemonių formavimas;
Sėkmingos ar nesėkmingos veiklos siekiamų rezultatų matavimo sistemos sudarymas (matavimo vienetų nustatymas. Veiklos procesų efektyvumo (konversijų) matavimo nusistatymas;
Kūrybinių ir techninių idėjų, koncepcijų kūrimas;
Projektinės medžiagos ruošimas (wires, interactive prototipes, interfaces, technical specifications, wbs, usecase, workflow);
Įvairaus sudėtingumo projektų preliminarių ir gamybinių sąmatų ruošimas;
Reikiamo laiko, žmogiškųjų resursų ir kompetencijų planavimas;
Interneto komunikacijos tikslų, auditorijos, komunikacijos žinučių, priemonių planavimas ir kūrimas. Kampanijų valdymas;
Naujienlaiškių kampanijų kūrimas ir valdymas.

Dizainas

Interneto projektai turi būti subtilūs, estetiški, originalūs, patraukti kliento ir lankytojo akį. Tokius interneto projektų dizainus kuria mūsų profesionalūs dizaineriai. Jie nuolatos ieško originalių ir laiko patikrintų sprendimų, atsižvelgdami į paskutines interneto svetainių madas ir tendencijas, bei technines detales.

Korporatyvinės, įvadinės, informacinės interneto svetainės (B2B, B2C, Valstybinio sektoriaus ir asociacijų interneto sprendimai);
Reklaminės produkto, paslaugos ar prekės ženklo interneto svetainės;
Interneto svetainių, web-based, crm, vvs sistemų vartotojų sąsajos kūrimas;
Prisitaikančio (responsive, adoptive) dizaino kūrimas;
Naujienlaiškių dizaino kūrimas.

Programavimas ir vystymas

Turinio valdymo sistemos diegimas, vystymas;
Trečiųjų šalių sistemų integravimo ir duomenų sinchronizavimo paslaugos;
Interneto svetainių pritaikymas mobiliems įrenginiams.

Stebėjimas ir tobulinimas

Interneto svetainių auditas (W3, SEO, usability);
Vartotojų srautų ir elgsenos analitika;
A/B testavimas;
Vartotojo patogumo testavimas (usability test).

Aptarnavimas ir kitos paslaugos

El. komercijos sprendimų kūrimas

Iš karto išsiaiškinkime su terminais. Internetinė  parduotuvė yra specifinis interneto sprendimas su aiškia struktūra ir tikslu – parduoti prekes internetu. El. komercijos sprendimas – tai virtualių priemonių visuma, padedanti parduoti prekes ir/ar paslaugas, išrašyti sąskaitas, analizuoti tam tikrus statistinius duomenis. Paslaugų teikimas elektroninėje erdvėje ne visada paklūsta el. parduotuvėms taikomiems dėsniams. El. verslas – tai el. komercijos sprendimas + rinkodara internete, žmogiškųjų išteklių valdymas, prekės ženklo populiarinimas bei kiti veiksniai, kurie užtikriną sėkmingą verslą internete.

Tinklapio beproblemu.lt komanda kuria el. verslą visiems, kurie į savo verslą žiūri rimtai ir atsakingai, mato ilgalaikes perspektyvas ir kuria planus uždirbti pinigų, ar net plėtoti verslą užsienyje. Tai įpareigoja ne tik pavadinimas (beproblemu.lt sukuria pridėtinę vertę Jūsų verslui), bet ir šiandieninė situacija rinkoje, kai apstu el. parduotuvių kūrėjų-mėgėjų, kurie el. verslui suteikia daug chaoso.

Dirbame tik su patikrintais techniniais sprendimais (OXID, Prestashop, WordPress, CMS), kurie leidžia sukurti itin aukštos kokybės ir ilgaamžius el. komercijos sprendimus. Sukurtiems el. komercijos sprendimams suteikiama 1 metų garantija. Dirbame kartu su kliento rinkodaros skyriumi pagal paruoštą el. komercijos strategiją, kad galėtume pasiūlyti optimaliausias priemones ir sprendimus.

Dėl jau daugiau nei dešimtmetį tobulintos darbo tvarkos ir unikalaus projektų valdymo, Jūsų el. komercijos sprendimą sukursime efektyviai ir kokybiškai.

Kad esame tikri šios srities profesionalai, įrodo mūsų atlikti darbai, o ne tik išklausyti teoriniai kursai, ar perskaityta literatūra.Esame nuveikę tikrai nemažai ir ne vienai garsiai įmonei padėję plėtoti sėkmingą el. verslą. Darbų pavyzdžius rasite tarp kitų mūsų projektų.

Susisiekite su mumis jau da​bar ir klauskite el. komercijos sprendimų kūrimo.

beproblemu.lt kuria nestandartinius sprendimus savo klientams. Turime patirties dirbant su vidutinės, didelės ir labai didelės apimties projektais, kurie gali sudaryti 500, 1000 ar daugiau kaip 20 000 darbo valandų apimtį. Esame sukūrę per 20 įvairaus sudėtingumo nestandartinių projektų žinomoms Lietuvos ir užsienio įmonėms. Patirtis ir profesionalumas leidžia mums sukurti tokius sprendimus, kurie padeda sparčiau vystyti Jūsų verslą, optimizuoti tam tikrus darbinius procesus ir finansinius srautus.

Nestandartiniai IT sprendimai yra kelių rūšių:
Web-based pagrindu įvairios verslo valdymui skirtos interneto sistemos ar interneto projektai, skirti paslaugų teikimui internetu. Tai informacinės sistemos, skirtos automatizuoti ir integruoti vidinius ir išorinius verslo procesus bei efektyviau valdyti įvairią verslo informaciją. Tai gali būti interneto svetainių ar portalų klientų aptarnavimo sistemos, dokumentų, užsakymų ar el. pardavimų, projektų, personalo, sandėlio, logistikos ar laiko valdymo sprendimai ir t.t. Taip pat verslo valdymo sistemų integravimas su trečiosiomis šalimis, kaip finansų apskaitos, logistikos, mokėjimo sistemos, CRM ir kt. sistemomis.

Informaciniai įrankiai

Specialūs informacijos apdorojimo įrankiai, leidžiantys automatiškai rinkti iš kitų šaltinių, kaupti tam tikrų rūšių informaciją, ją sisteminti ir apdoroti. Tai įvairios duomenų bazės, skaičiuoklės, statistikos ir analizės sprendimai.

Finansiniai įrankiai

Tai įvairių mokėjimų, atsiskaitymų ir kitų finansinių sprendimų integravimas su verslo valdymo programomis, užsakymų valdymas, specialūs statistikos ir analizės įrankiai.
Nestandartinių IT projektų tikslas yra bendras – palengvinti  verslo procesus ir taip sukurti pridėtinę vertę. Galime pasiūlyti itin kokybiškas nestandartinių sprendimų projektavimo ir kūrimo paslaugas, kadangi tai visiškai atitinka mūsų darbo principus – sukurti pridėtinę vertę savo klientams.

Didesniems projektams formuojame dedikuotą komandą bei užtikriname profesionalų projekto valdymą.

Susisiekite su mumis jau dabar ir klausk​ite nestandartinių sprendimų kūrimo.

Patraukli kaina
Patraukli kaina

1. Projekto kaina formuojama atsižvelgiant į Jūsų poreikius;
2. Užsisakius daugiau paslaugų taikomos konkurencingos nuolaidos;
3. Garantuojame geriausią kainos ir kokybės santykį.

[do_section_title title=“Kodėl verta rinktis mūsų įmonę?“]
Aukšta darbų kokybė
Aukšta darbų kokybė

1. Jūsų projektu rūpinsis mažiausiai 4 savo srities specialistai;
2. Įmonėje skatinamas nuolatinis specialistų kompetencijos kėlimas;
3. Jūsų tinklapis yra programuojamas pagal SEO standartus;
4. Jūsų projektui skiriama 1 metų garantija.

Greitas darbų atlikimas
Greitas darbų atlikimas

1. Pažangi įmonės vidaus komunikacijos sistema, leidžia tinkamai paskirstyti prioritetus;
2. Esant poreikiui projektą galime įgyvendinti skubos tvarka;
3. Vienu metu galime įgyvendinti iki 10 projektų;
4. Projektas atliekamas etapais – taip optimaliai paskirstomos laiko sąnaudos.