[do_page_alt_title title=“Foto / Video / Audio“ subtitle=“Nuo fotografo paslaugų iki tiesioginės transliacijos“]

Renginių vedėjai ir didžėjai (DJ)

Teikiamos paslaugos:

Vestuvių, krikštynų vedėjai ar didžėjai.
Gimtadienio, jubiliejaus, vakarėlio vedėjas ar didžėjus.
Įmonių vakarėlių, sąskrydžių, viešų renginių vedėjai ar didžėjai.
Vedame renginius lietuvių, rusų kalbomis.
Savo klientams siūlome galimus variantus renkantis šventės vedėją ar didžėjų.

Renginių vedėjai ir didžėjai. Yra du variantai: didžėjus- vedėjas (vienas žmogus) arba didžėjus ir vedėjas (du žmonės). Dažniausiai klientai renkasi pirmąjį variantą, nes taip sutaupo papildomus 150-200 EUR.  Darbuotojai yra patyrę profesionalai, todėl puikiai orientuojasi ekstremaliose situacijose ir žodžių kišenėje niekada nepristinga. Didžėjus ir renginio vedėjas būna nuo šventės pradžios, vedėjo darbas trunka iki vidurnakčio arba pirmos valandos nakties, o renginio didžėjus lieka iki šventės pabaigos. Primename, kad kaina nuo darbo valandų nepriklauso. Jei didžėjus ir vedėjas – vienas žmogus, tuomet dirba nuo šventės pradžios iki pabaigos.

Renginio vedėjasVedėjo darbo pobūdis priklauso nuo pačio renginio. Dažniausiai dirbame viešuose renginiuose ir šeimos šventėse. Kiekvienas viešas renginys yra skirtingas, šeimos šventėse renginio vedėjai dirba nuo pradžios iki vidurnakčio, nes po vidurnakčio svečiams dažniausiai reikia tik geros muzikos.

Renginio didžėjusGroja muziką pagal Jūsų pageidavimą arba pagal susirinkusią publiką. Turime ilgametę patirtį, todėl labai lengva laviruoti tarp įvairių muzikinių skonių ir stilių. Renginio didžėjaus darbas trunka nuo šventės pradžios iki pabaigos, o pabaiga dažniausiai būna apie 3 val. ryto, kaip byloja patirtis, tačiau esame lankstūs, ir jei matome, kad dar vakarėlis vyksta, tai niekada jo nestabdome.

Vestuvių vedėjai

Vestuvės – tai ypatinga šventė, o vestuvių vedėjai Jums padės ją suorganizuoti. Jaunieji nori tik geriausios programos bei smagių vestuvių vedėjų, bei vestuvių didžėjų. Komandą sudaro 30 vestuvių vedėjų ir didžėjų, tad turime, ką pasiūlyti. Mūsų vedamose šventėse muzika tokia, kokios pageidaujate Jūs patys arba tokia, kokia patinka Jūsų sukviestai publikai, tai yra, orientuojamės pagal svečius. Visa kita – pačių svečių reikalas, kiek kam ir ko norisi. Visada paklausiame jaunųjų, ką jie nori matyti savo šventės programoje ir ko nenori. Dažna pora sako, jog nenori jokių tradicijų. Padiskutuokime, kas yra tradicijos? Tėvų pasitikimas su duona ir druska? Pirmasis šokis? Šeimos židinio perdavimas? Puokštės ar keliaraiščio metimas? Torto pjaustymas? Tai ne piršlio korimas, bet gražūs šventės akcentai, su kuriais vestuvių šventė tampa turtingesnė, linksmesnė ir įdomesnė. Bet dar kartą primenu, kad mes visada atsiklausiame, ko pageidaujate šventėje. Mes nesame vestuvių muzikantai, todėl negrojame nusibodusių dainų ar dainuojame bliaunančiais balsais. Niekada neraginame svečių gerti ir kilnoti stiklelius. Žinoma, be tradicinių šventės momentų yra ir daug neplanuotų žaidimų, improvizacijos, nepamirštant, kad tai jaunųjų šventė ir dėmesys koncentruotas į naują šeimą. Į linksmąją dalį taip pat įtraukiami ir svečiai. Kartais atsiranda ir tokių šventės dalyvių, kurie mieliau lieka nuošalyje nei dalyvauja siūlomose atrakcijose bei žaidimuose. Tokius atpažįstame iš tolo ir neverčiame daryti to, ko jie nenori. Jei liūdininkai ar piršliai nesiruošia šventei – tai ne bėda. Net nepastebėsite, kad kažko trūksta, nes viskuo pasirūpins mūsų vedėjai. Šventę gali vesti vienas žmogus- vedėjas-didžėjus, jis rūpintusi ir muzika. Galite samdyti ir du žmones – vestuvių didžėjų ir vestuvių vedėją. Arba tik vestuvių vedėją ar tik vestuvių didžėjų. Vedame lietuvių, rusų, anglų kalbomis pagal pageidavimą. Visada naudojame savo garso ir apšvietimo aparatūrą. Norite linksmos ir neįpareigojančios vestuvių šventės? Mes kaip tik Jums ją ir siūlome! Susisiekite!

Gimtadieniams – vakarėliams

Gimtadienio ar jubiliejaus vedėjas ar didžėjus į šventę atvyksta pats pirmas, kad pasiruoštų ir pasitiktų svečius, nešinus dovanomis jubiliatui. Šventės vedimas prasideda tada, kai baigiamas valgyti karštas patiekalas. Dėmesys orientuotas tiek į jubiliatą, tiek ir į svečius. Žaidimai – tinkantys ir jauniems ir vyresniems, nebent visa kompanija jaunimo, tuomet ir užimtumo veikla laisvesnio pobūdžio. Stengiamės, kad ir tie, kurie atėjo kiek ramiau nusiteikę, iš gimtadienio išeitų geros nuotaikos. Muziką deriname pagal susirinkusią kompaniją, kad tiktų visiems, prieš tai atsiklausę šventės organizatoriaus,  kokį muzikinį stilių rinktis. Kolektyvą sudaro 30 vedėjų ir didžėjų, tad rasime tinkamiausią variantą.

Krikštynoms

Yra keli variantai: tik didžėjus, didžėjus-vedėjas, ar tik vedėjas. Beveik visada klientai užsisako pilną komplektą: didžėjaus ir vedėjo paslaugas (dirba vienas arba du žmonės). Krikštynos turi tik joms būdingų atrakcijų ir žaidimų, orientuotų į krikšto tėvus, krikštijamą vaiką. Po žaidimų ir atrakcijų prasideda šokiai ir linksmybės iki paryčių, kartu su močiutėmis, seneliais, ir visais kitais šventės dalyviais. Naudojame savo garso aparatūrą bei apšvietimą.

Įmonių sąskrydžiams

Šios progos sutraukia linksmybių ištroškusias kompanijas, tad mes Jiems duodame veiksmo. Užimtumas būna paremtas komandiniais veiksmais, nes dažniausiai kolektyvas būna iš skirtingų padalinių, tad vakaro eigoje išsiaiškiname, kuris yra pats pats geriausias, vertas pagyrų, bei gal ir priedo prie algos:) Jei klientas pageidauja neišskaidyti kolektyvo, tada viskas pakrypsta kita linkme, pagal kliento pageidavimus. Po visų sąskrydžio ar įmonės vakarėlio atrakcijų, susirinkusiųjų laukia didžėjaus organizuojamos linksmybės, kurios tęsiasi iki ryto. Tad laimingi būna ir tie, kurie mėgsta pajudėti, sudalyvauti įvairiose rungtyse, bei tie, kurie mėgsta gerokai pašėlti šokių aikštelėje pagal įvairiausią muziką, pradedant šių dienų hitais – baigiant rokenrolais. Dažniausiai siūlomi teminiai vakarėliai, sportinių rungčių, estafečių, žaidimų ir atrakcijų vakarėliai, protų mūšio, karaoke ir dar daug kitų. Platesnė informacija telefonu arba elektroniniu paštu.

Viešiems renginiams

Parduotuvių atidarymai, nuolaidų naktys, miesto šventės, naktinių klubų vakarėliai neapseina be renginio vedėjo ir garso aparatūros. Turime viską ir dar daugiau. Kiekvieną savaitę dirbame naktiniuose klubuose, vedame įvairias atrakcijas ten susirinkusiems žmonėms, tad patirties labai daug ir labai įvairios. Sukuriame gerą atmosferą pakalbindami susirinkusius pirkėjus, klientus, anonsuodami akcijas ir dovanodami įvairius prizus už teisingai atliktas užduotis, estafetes, atsakytus klausimus. Miesto šventėse tenka užimti susirinkusią publiką tarp atlikėjų pasirodymų, jų metu skiriame dėmesį ir mažiems ir dideliems. Teikiame visas įgarsinimo ir apšvietimo paslaugas.

Radio reklamos gamyba

Radijo reklamos klipus gaminame labai operatyviai – per 1 valandą galite gauti pageidaujamą klipą. Garso klipo scenarijų dažniausiai pateikia užsakovas, tačiau esant reikalui, tekstą Jūsų reklaminiam audio klipui sukurti galime ir mes. Vienas tekstas kainuoja 15 EUR, teksto trukmė iki 30 sekundžių. Prieš pradedant klipo gamybą visada aptariame kainą, kurią klientas turės mokėti. Klipų kainos skiriasi nuo pasirinkto garsintojo balso. Už nurodytą sumą Jūs gaunate galutinį klipą – su muzika, efektais, balsu, kurį galite naudoti tiek televizijos, tiek radijo eteryje. Klientams siūlome net 54 garsintojus, kurie profesionaliai įgarsina radijo garso reklamas. Garsiname lietuvių, anglų, rusų, lenkų, latvių, estų, vokiečių kalbomis. Audio klipams siūlome pačius įvairiausius balsus pradedant mergaitės ar berniuko, baigiant senyvo amžiaus moterimi ar seneliu.

Garso klipų dubliavimas

Garso klipų, filmų dubliavimas – originalūs balsai pakeičiami mūsų garsintojų, reikiama kalba, orginalus takelis panaikinamas, jo vietoje sukuriama nauja muzika arba atkartojama orginali, paliekami arba sukuriami iš naujo garso efektai. Jei reikia, atliekamas teksto vertimas.

„Voice over“ paslauga –  standartinis TV filmų ar klipų įgarsinimas, fone girdisi orginalus garso takelis ir gerokai garsiau naujas įgarsinimas pageidaujama kalba.

Jei norite savo turimą klipą adaptuoti naujai kalbai bei įgarsinimui – kreipkitės.

Autoatsakiklių kūrimas

Autoatsakiklių audio gido kūrimas- telefono linijos meniu valdymas pagal diktoriaus nurodymus telefono paspaudimais, autoatsakiklių gido įgarsinimas. Pagal pateiktus tekstus garso gido paslaugą atliekame vyro arba moters balsais. Kainos skaičiuojamos pagal pasirinktą balsą ir teksto apimtį.

Garso knygų gamyba

Garso knygų įgarsinimas – garso įrašo gamyba atliekama pasirinkto skaitovo balsu. Siūlome aktorių balsus su puikia dikcija ir artikuliacija. Kaina priklauso nuo pasirinkto garsintojo ir knygos apimties.

Tv reklamos kūrimas

Video reklama arba vaizdo klipo gamyba dažniausiai atliekama iš užsakovo pateiktos medžiagos. Tai gali būti nuotraukos, filmuota medžiaga arba grafika. Jei užsakovas šios medžiagos neturi, mes ją galime pagaminti patys. Nurodyti tikslią vaizdo klipo kainą yra gana sudėtinga, nes neįmanoma apibrėžti labai daug faktorių, kurie ir lemia kainą. Minimali kaina, už kurią galime pagaminti reklaminį klipą TV eteriui yra 90 EUR. Video reklamos gamybos terminas iki 24 valandų, jei medžiagą pateikia klientas, kitais atvejais – iki 3 dienų.

Reprezentacinių, korporatyvinių vaizdo klipų gamyba

Reprezentaciniai vaizdo klipai, arba kitaip dar vadinami korporatyviniai filmai, daiktų instrukcijos, pristatomų filmukų bei produktų filmavimas – tokie vaizdo klipai lengvai atliekami mūsų operatorių pagalba. Šie filmukai skirti tiekėjams, klientams, partneriams, ar pirkėjams susipažinti su konkrečia įmone, jos veikla ar pristatomais produktais bei jų instrukcijomis. Video klipai filmuojami profesionalia vaizdo technika, HD kokybe. Filmą galime įgarsinti ir adaptuoti Jūsų pageidaujama kalba, o kad įspūdis būtų stipresnis, siūlome naudoti subtitrus. Reprezentacinių filmų kūrimas trunka iki 7 dienų nuo užsakymo pradžios. Dirbame visoje Lietuvoje. Kaina priklauso nuo pageidaujamo vaizdo klipo trukmės.

ACM klipų gamyba

ACM ekranams skirtų reklaminių vaizdo klipų gamyba ypatinga tuo, kad klipus galima adaptuoti iš turimų televizinių video klipų, internetinių banerių, spaudos maketų, nuotraukų ar kitos reklaminės medžiagos, pritaikant juos pagal Jūsų pageidavimus bei ACM ekranų techninius reikalavimus. ACM klipai turi būti aiškūs, lengvai suvokiami, pats klipas – pagamintas iš konkretizuotos, susistemintos informacijos, nes klipų trukmė rekomenduotina iki 15 sekundžių. ACM klipų gamybos kaina nurodyta kainoraštyje, vaizdo klipai atliekami per 24 valandas nuo užsakymo bei medžiagos gamybai pateikimo.

Vaizdo klipų subtitrai

Vaizdo klipų, filmų subtitrai  – vaizdo apačioje pateikiamas tekstas, kuris atitinka orginalo kalbos vertimą. Atlikus titravimo paslaugą lieka orginalus  garso takelis.

Fotografas

Fotografo darbo sėkmė priklauso nuo iniciatyvumo, organizacinių gebėjimų. Tam būdingos tokios asmeninės savybės: kruopštumas, atsakingumas, dėmesingumas, komunikabilumas bei pastabumas.
Visa tai padeda užtikrinti gerą darbo kokybę. Laikui bėgant supratome, kad aplink fotografiją sukasi visas mūsų pasaulis. Tai padeda augti, tobulėti ir keistis.

Fotografija yra tai, kuo mes gyvename – tai ką mes veikiame daugiau nei 12 valandų per parą ir 7 dienas per savaitę. Tai ne tik hobis, tai ne tik darbas, bet ir gyvenimo būdas.
Nuotraukose siekiame įamžinti džiaugsmo šypsenas, nuoširdų rūpestį.

„Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti“, – sakė Konfucijus, – mes tą ir darome – mėgaujamės savo darbu.

Teikiamos fotografavimo paslaugos:

Vestuvių fotografavimas.
Asmeninės fotosesijos.
Krikštynų fotografavimas.
Renginių ir vakarėlių, gimtadienių, prezentacijų fotografavimas.
Interjerų fotografavimas.
Daiktų ir objektų reklaminis fotografavimas.
Automobilių fotografavimas.

Vestuvėms

Fotografas vestuvėse – turbūt vienas iš svarbiausių žmonių šioje nepakartojamoje šventėje. Kiekvienas vestuves pradedame fotografuoti nuo pirmųjų akimirkų grožio salone. Kai makiažas būna baigtas, fotografavimą tęsiame namuose. Fiksuojame, kaip varstoma jaunosios suknelė, kaip segamos būsimo vyro marškinių sagos. Pasipuošus, įamžiname tėvų palaiminimą ir išlydėjimą. Tada prasideda oficialioji dalis: metrikacijos skyriuje ir bažnyčioje. Po ceremonijų iki pokylių salės turime laisvo laiko tarpą, jį išnaudojame jaunųjų, bei svečių fotosesijai. Fotografuoja dviese, tad kol vienas fotografas forografuoja jaunuosius, kitas įamžina tai, ką veikia svečiai. Fotosesijos vieta gali būti ir ne viena, priklauso kiek turime laiko iki šventinės vakarienės pradžios. Po fotosesijos grįžtame į pokylių salę, ten fotografuojame sutiktuves, sveikinimus, žaidimus ir visą kitą. Nufotografavus jaunųjų šokį, mūsų darbas dažniausiai būna baigtas, jei nėra taikomos išimtys.

Darbus tęsiame grįžę namo, redaguojame visas mūsų nuožiūra atrinktas fotografijas (jų būna daugiau nei 400 vienetų). Nuotraukas paruošiame aukštos kokybės, tinkamas spaudai. Iš gražiausių tos dienos akimirkų sukuriame „slideshow“ filmuką, viską įrašome į apipavidalintas DVD laikmenas. Nuotraukos pateikiamos užsakovui per vieną mėnesį. Tokios paslaugos kaina nuo 450 EUR. Kaina priklauso nuo datos ir savaitės dienos. Jei pageidaujate, pagaminsime papildomai nuotraukų knygą ar albumą, taip pat galime pasiūlyti paveikslą ant drobės su Jūsų vestuvine nuotrauka.

Krikštynoms

Labai svarbus įvykis, kurio dauguma krikštijamųjų neprisimena ir jį gali įsivaizduoti tik iš fotografo pasakojimo – nuotraukų. Krikštynos, kaip ir kiekviena šventė, prasideda nuo pasiruošimo, paprastai namuose. Fiksuojame visus pasiruošimo momentus nieko nepraleidžiant nuo pat pirmųjų akimirkų. Kitas krikštynų etapas – kelionė į bažnyčią. Po ceremonijos vykstame į nutartą vietą fotosesijai, kuri trunka iki 1 valandos. Redaguojame visas mūsų nuožiūra atrinktas fotografijas. Nuotraukas įrašome į apipavidalintus DVD diskus ir pateikiame per 14 darbo dienų. Papildomai savo klientams galime pasiūlyti sumaketuotą nuotraukų knygą,  filmą ir paveikslą su  akimirkomis iš Jūsų šventės. Fotografą galite užsisakyti kelioms valandoms arba visai dienai- įskaitant ir linksmybių dalį po oficialiosios dalies.

Gimtadieniams, vakarėliams

Mes neapsiribojame vien tik tostų ir sveikinimų fotografavimu, fotografuojame visą šventės eigą. Juk profesionaliai nufotografuoti dalyviai, sveikinimai, žaidimai ir šokiai visada pralinksmins bei maloniai primins apie praėjusią šventę vėliau vartant nuotraukas. Redaguojame visas mūsų nuožiūra tinkamas atrinktas fotografijas. Nuotraukas įrašome į apipavidalintus DVD diskus ir pateikiame klientui per 14 darbo dienų. Taip pat galime pasiūlyti įsigyti mūsų sumaketuotą nuotraukų knygą ar sumaketuotą nuotraukų filmą.

Asmeninėms fotosesijoms

Asmeninės fotosesijos – vienas populiariausių fotografijos žanrų – portretas. Tai nuotraukos, kuriose įamžintas jūsų mylimas žmogus, augantys vaikai ar visa šeima. Atliekame tiek bendro pobūdžio, tiek modelio portfolio fotosesijas. Fotosesija trunka iki 2 valandų. Asmeninei fotosesijai aplinka galite rinktis Jūs. Esant pageidavimams pasiūlysime grimuotojo bei plaukų stilisto paslaugas. Redaguojame visas mūsų nuožiūra atrinktas fotografijas. Nuotraukas įrašome į apipavidalintus DVD diskus ir pateikiame Jums per 14 darbo dienų. Papildomai galime pasiūlyti sumaketuotą nuotraukų knygą ar filmą.

Bernvakariams, mergvakariams

Bernvakariai, mergvakariai – tai pačios smagiausios fotosesijos. Nekasdieniška apranga, smagus draugų ar draugių būrys bei pakili nuotaika. Dirbame pagal valandinį tarifą, nuotraukas pristatome per dvi savaites.

Prekių nuotraukos

Parduoti prekę lengviau tada, kai ji iš pirmo žvilgsnio atrodo kokybiškai, tad pradėkite nuo teisingo pasirinkimo. Daiktų, pakuočių fotografavimas turi savo specifiką, savitas žaidimo taisykles. Čia nėra grimuotojos ir stilistės kaip fotografuojant madą. Beribis daiktų pasaulis yra ganėtinai svarbi vartotojų visuomenės dalis, todėl siūlome aukštos kokybės, spausdinimui tinkačias nuotraukas. Juk Nuotraukos – 80 procentų Jūsų sėkmės pagal Pareto dėsnį „80/20“.

Tiesioginės transliacijos internetu (srautinės transliacijos) – tai vaizdo ar garso turinio pateikimas nutolusiems naudotojams realiuoju laiku.

Pasitelkę į pagalbą srautines transliacijas, galite rengti tiesiogines vaizdo transliacijas internetu neįsigydami srautinių transliacijų serverių ir neturėdami jų naudojimo patirties. Didžiąją darbų, susijusių su tiesioginėmis transliacijomis, dalį perkelkite ant mūsų specialistų pečių!

Srautinės transliacijos gali būti naudojamos įvairiuose sektoriuose: el. mokymų, informacijos perdavimo, reklamos, korporatyvinės komunikacijos, pramogų, politinėse kampanijose ir kt. Internetas suteikia galimybę rengti viešas vienkartines transliacijas, o pasitelkus į pagalbą specialius mechanizmus galimos ir uždaros transliacijos, skirtos ribotai naudotojų grupei.

Darbo principas

Operatorius transliuoja renginį.
Atitinkamai suderintas srautas perduodamas į tinklą ir dauginamas tiek, kiek reikia.
Jūsų tinklalapyje rodoma tiesioginė transliacija.

Privalumai

Kokybiškas vaizdas.
Greitas įkrovimas į galutinio naudotojo įrenginį.
Neribotas žiūrovų skaičius.
Transliacijos patikimumas.

Galimybės

Transliavimas į mobiliuosius įrenginius.
Transliacijoms skirta prekės ženklą atspindinti mobilioji taikomoji programa.
Srauto adaptavimas ir perkodavimas.
Prieigos prie turinio ribojimas ir monetarizacija.

Efektyvumas

Nereikalauja didelių investicijų.
Mažas rizikos laipsnis ir susikoncentravimas ties projektu.
Nesunku priderinti prie augančio naudotojų skaičiaus.
Palankūs tarifai.

Technika ir paslaugos

Filmavimai vykdomi „HD“ kameromis, sujungtomis į kilnojamąją televizijos stotį (KTS).
Neribotos apimties medžiagos archyvavimas ir platinimas iš mūsų serverių iš anksto sutartu laikotarpiu.
Grafinis apipavidalinimas ir animacija atsižvelgiant į poreikius ir renginio specifiką, grafinio korporatyvinio paketo paruošimas.
Įgarsinimas ir sinchroninis vertimas, vertimas ir nufilmuotos medžiagos įgarsinimas, sinchroninis renginio vertimas.
Nufilmuota medžiaga, pasitelkus į pagalbą srautines transliacijas ir serverius, perduodama į bet kokį pasirinktą interneto portalą.