[do_counter icon=““ title=“Aktyvių Facebook grupių“ from=“0″ to=“430″]
[do_counter icon=““ title=“Aktyvių Facebook narių“ from=“0″ to=“830355″]
[do_counter icon=““ title=“Aktyvių Twitter narių“ from=“0″ to=“13560″]

Facebook Kaina:  1 sav. nuo €25 – Pasiekiamumas 830.000 (unikalių)  vartotojų per savaitę.

Twitter Kaina:  1 sav. nuo €35 – Pasiekiamumas 18.000 (unikalių) vartotojų per savaitę.

Šiais laikais socialiniai tinklai užima nemažą dalį mūsų gyvenimo. Ši paslauga padės „facebook“ tinkle išreklamuoti viską ko tik širdis geidžia: prekes, paslaugas, savo tinklalapį ar kitus norimus dalykus.

„Facebook“ vartotojai dažnai buriasi į grupes ir jose dalinasi informacija – vieni ieško pažinčių, kiti ieško automobilio, mobilaus telefono, planšetinio ar nešiojamo kompiuterio, arba tokius daiktus – prekes bando parduoti. Taip pat aptinkame ir paslaugų skelbimų – siūloma prisiauginti plaukus, blakstienas, nagus, apdailos – remonto darbai, kompiuterių remontas, NT paieška, aukcionai, kuriuose siūloma įsigyti nuo 3D patalynės iki juvelyrinių dirbinių ir t.t. Sąrašą galima tęsti.
Kaip tai daroma? Tiesiog tekstas ar/ir nuotrauka yra paskelbiama grupėse, kuriose vartotojas yra įstojęs.

Viskas atrodo paprasta ir nesudėtinga, tiesa? Tačiau medalis turi dvi puses – pamėginkite šį veiksmą atlikti ne vienoje grupėje, bet pavyzdžiui 25 grupėse. Tikriausiai ir tai nėra sunku ir darbas tikrai neįkyrus. O jeigu 200 grupėse? 350 ? O jeigu dar kelis kartus per parą?
Sutikite, būtų itin sudėtingas ir daug kantrybės reikalaujantis darbas.

Ne veltui yra posakis „Laikas – pinigai“ . Mes siūlome išeitį – taupyti savo laiką ir pinigus. Patikėkite reklamą Facebook socialiniame tinklalapyje mums ir sutaupysite daug pinigų ir kantrybės.