Jau trečią kartą „BZN start“ ir partnerių organizuojamuose didžiausiuose ir preztižiniuose startuolių apdovanojimuose šiemet dalyvavo rekordinis skaičius jaunųjų verslininkų. Iš viso jų registravosi daugiau nei 300, tačiau į finalininkų sąrašą ir „BZN start“ startuolių enciklopediją pateko ne visi.

Išrinkti geriausieji Startuolių gerbėjų ir komisijos narių balsai lėmė laimėtojus. Šiemet startuoliai pretendavo į 11 nominacijų.

Išradingiausiu startuoliu tapo „Reikiabus.lt“ komanda (įkūrėjai Andrius Užusienis iš Jekaterinburgo ir Kristina Užusienė iš Panevėžio). Jie rinkai pasiūlė naujausių darbų banko ir specialistų duomenų bazę, paieškos sistemą. Startuoliui atiteko „Swedbank“, AB, atstovo įteiktas prizas – komandos formavimo sesija.

Išradingiausiu technologiniu startuoliu tapo „Siuntinukas.lt“ (įkūrėjai Andrius Užusienis iš Jekaterinburgo ir Kristina Užusienė iš Panevėžio). Vyras su žmona sukūrė klientų ir vežėjų paieškos bei užsakymo platformą. Šiam startuoliui atiteko advokatų kontoros „Sorainen“ prizas – 1 500 eurų vertės teisinės paslaugos.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/isdalyti-bzn-start-startuoliu-apdovanojimai.d?id=69822408

Žymos:,