Vartotojai gyvena skaitmeniniame išminties amžiuje, todėl internetas paprastai yra pirmasis jų patarėjas priimant sprendimus. Kaip manote, ar Jūsų internetinis puslapis pasiruošęs pritraukti vartotojų dėmesį?
Greitis, praktiškumas, funkcionalumas – tai optimizuoto interneto ypatybės, turinčios įtakos sėkmingam verslo plėtojimui. Ar Jūsų svetainė pritraukia potencialių klientų Jūsų verslui? Jei taip nėra, tai laikas rimtai pagalvoti apie interneto plėtros galimybes. „beproblemu“ kvalifikuoti kūrėjai dirba su nacionalinėmis ir tarptautinėmis verslo kompanijomis, siekdami padėti Jums augti ir klestėti internete. Mes sukursime originalų dizainą ir suprogramuosime svetainę pagal JŪSŲ poreikius.

Iki Gegužės pabaigos, Jūsų naują web svetainę sukursime už ypatingą kainą – € 499. Paskubėkite!

Svetainės savybės

1. Svetainės dizainas

Kuriant unikalų internetinės svetainės dizainą, yra daug svarbių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti – pradedant lengvai suvokiamu turiniu ir baigiant vaizdine stilistika. „beproblemu“ siūlo išsamų svetainės dizaino paslaugų rinkinį, kurį sudaro įmonės analizė, informacijos architektūra, wireframe – specifikacijos kūrimas, vartotojo patirtis dizaine, testavimas ir dar daugiau. Vienas iš svarbiausių uždavinių – išsiaiškinti tikslinę klientų auditoriją. Tik tuomet svetainės dizainas kuriamas kryptingai: galima prognozuoti vartotojo žingsnius, elgseną ir paskatinti vartotoją užsisakyti Jūsų paslaugą ar prekę.

2. Turinio valdymo sistema

Paprastas naudojimas ir funkcionalumas yra pagrindiniai gero TVS rodikliai. Kurdami internetinį projektą, parenkame individualiai Jums patogiausią ir geriausią turinio valdymo sistemą. Svarbiausias kriterijus – paprastumas, todėl TVS Jums suteikia įrankius: pridėti bei koreguoti meniu punktus, redaguoti tekstus su panašiu į Word redaktoriumi, kuris suteikia galimybę kurti lenteles, pridėti grafinę medžiagą ir daug daugiau. Taip pat, prie turimos turinio valdymo sistemos galima pridėti papildomus modulius/funkcijas bei stebėti svetainės lankomumo statistiką.

3. SEO

Paskubėkite ir aplenkite konkurentus Google lenktynėse! Mes Jums padėsime tai padaryti. Kuriant svetaines naudojame skaitmeninės rinkodaros metodus, optimizuojame išorinį bei vidinį SEO, integruojame papildomas statistikos platformas kaip Google Analytics bei Yandex. Labai svarbu, kad Jūsų svetainė veiktų įvairiose platformose: stacionariuose, planšetiniuose kompiuteriuose bei mobiliuosiuose įrenginiuose  – visur, kur svetainę norės pamatyti Jūsų potencialūs klientai. Svetainė Jums suteiks maksimalią investicijų grąžą per veiksmingas konversijas. Nereikia pamiršti ir Google AdWords reklamos teikiamą naudą, su kuria taip pat padėsime susipažinti.

Žymos:, , ,