iPlovykla – automobilių plovyklų pagalbininkas. Tai puiki priemonė automatizuoti užsakymų ir rezervacijų procesą.  Leiskite savo klientams užsisakyti Jūsų teikiamas paslaugas tiesiog savo išmaniajame telefone.

Nauda plovyklai:
1. Užsakymų kalendorius – visada žinosite, kiek žmogiškųjų išteklių prireiks tam tikrai dienai, savaitei, mėnesiui ir t.t
2. Kaupiama klientų informacija – klientai rezervuodami paslaugas, naudodamiesi Jūsu svetainėje integruota iPlovykla sistema, palieka savo kontaktinius duomenis, kurie išlieka klientų duomenų bazėje.
3. Užsakymų procesas yra paprastas ir greitas – užsisakyti Jūsų paslaugas galima tiesiog mobiliuoju telefonu 24/7.
4. Padidėja Jūsų plovyklos žinomumas internete ir socialiniuose tinkluose. Daugiau žinos – daugiau atvažiuos!
5. Būkite išskirtiniai pasiūlydami klientams patogę rezervacijos sistemą.
6. Pritraukite verslo klientus – suteikdami autoparkų vadybininkams ir valdytojams planuoti, užsisakyti Jūsų plovyklos paslaugas ir už jas apmokėti iš anksto. Taip sutaupysite tiek savo, tiek klientų laiką.
7. Daugiau partnerių – automobilių centrai, dirbtuvės, techninės apžiūros centrai gali užsakyti Jūsų paslaugas savo klientams naudodamiesi rezervacjos sistema.
8. Gaunate naują, pilnai funkcionuojančią interneto svetainę su integruota iPlovykla sistema, pritaikytą išmaniesiems įrenginiams.

Nauda klientams:
• Patogu užsakyti paslaugas internetu 24/7.
• Nebereikia laukti eilėje ar skambinti telefonu, datą ir laiką pasirenka rezervacijos metu.
• Pasiskaityti informaciją apie plovyklą, teikiamas paslaugas.
• Pažiūrėti nuotraukas ir video apie teikiamas paslaugas.
• Rasti akcijas ir nuolaidas.

rezervacijaplanaidatair laikas

Į sistemą įeina: naujas web puslapis, iPlovykla Sistema, socialinių tinkle integravimas ir konfiguravimas ir 6 mėn. Nemokamas talpinimas bei konsultacijos.

Žymos:, , , ,