Kaip pačiam surinkti kavos staliuką?

kavos staliukai

Kavos staliukai – smulkmena kuri gali turėti didžiulės įtakos ne tik mūsų kambario dizainui tačiau kartu ir bendram praktiškumui. Jų būna įvairių formų ir spalvų, o taip pat dažnai reikėtų įvertinti jo dydį bei tinkamumą kambaryje, kas dažnai sukelia papildomų keblumų.

Šiame straipsnyje pakalbėsime ne tik apie tai kaip reikėtų tinkamai pasirinkti kavos staliuką atsižvelgus į savo prioritetus bei tai, kaip reikėtų sėkmingai jį susirinkti namuose.

Svarbiausi faktoriai perkant kavos staliuką

  • Dydis – vertinant dydį reikėtų įvertinti ne tik praktiškumo aspektą, tačiau apskritai kiek laisvos vietos turite savo kambaryje. Patys paprasčiausi variantai dažniausiai tinka mažose patalpose, tiems kurie nori turėti tiesiog papildomą vietą daiktams pasidėti. Tam gali padėti ir dizaino aspektas, dažnai padedantis inkorporuoti ir papildomus dalykus į nedidelių matmenų variantą.
  • Forma – kalbant apie staliuko formą, reikėtų atsižvelgti į tai, ar norime turėti labiau įprasti, ar kiek kitokios formos dizainą. Paprastai stačiakampės, tradicinės formos staliukai yra pats populiariausias variantas, su kuriuo tikrai nei vienas neprašautume. Tiesa, dėl vietos stokos ar noro kažko neįprasto galimi yra ir kvadratiniai ar net ovalūs variantai suteikiantys neįprastą išvaizdą kambaryje.
  • Tipas – kaip minėta, dizainas dažnai lemia tai, kad žmonės renkasi ir kiek neįprasto tipo staliukus. Jeigu mums užtenka paprasto staliuko daiktams laikyti ir prie jo neplanuojame praleisti daug laiko, tuomet užteks ir tradicinio paprasto stalo, tuo tarpu bendravimui su svečiais ir pasidėti savo daiktams jau tiks įdomesni variantai turintys daugiau funkcionalumo.

Kaip susirinkti kavos staliuką sau?

Ko gero svarbiausias dalykas norintiems susirinkti staliuką patiems yra tinkamas pateiktos gamintojo instrukcijos laikymąsis. Neretai būna taip, jog įsigijame išrinktą kavos staliuką norėdami sutaupyti pinigų, kadangi tai iš esmės nesudėtingas darbas.

Pirmiausia, kaip minėjome, reikėtų gerai matomoje vietoje pasiruošti staliuko surinkimo instrukciją, kurią gamintojas visuomet įdeda į pakuotę. Tai padarius, reikėtų tinkamai peržvelgti ar pakuotėje nėra broko ir turime visas reikalingas detales.

Įsitikinus, jog viskas gerai, jau galime pereiti pačio staliuko. Nors tai priklausys nuo konkretaus modelio, paprastai šiuos baldus tikrai nėra sudėtinga surinkti. Prieš stalo paviršiaus užtenka sėkmingai pritvirtinti kojeles varžtų komplektu ir darbas atliktas, nors kartais pasitaiko ir papildomų tvirtinamųjų detalių.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme kaip išsirinkti kavos staliuką ir kaip jį surinkti namuose. Svarbiausias dalykas – įdėmiai peržiūrėti instrukciją ir užtikrinti, jog turite visas svarbiausias detales.

Tokiu būdu, staliuką surinksite labai paprastai ir sutaupysite ženklią pinigų sumą. Tuo tarpu pasirinkimo faktoriai, jau bus svarbūs svarstant apie tai, koks funkcionalumas mums bus reikalingas.

Tradicinės staliuko formos gerai tinka norintiems tiesiog vietos daiktams pasidėti, tačiau neįprastas dizainas gali itin pasitarnauti ovalaus ar net kvadratinio staliuko dėka.

Paruošta su baldaiska.lt pagalba.