Paletinių krovinių pervežimas visoje Lietuvoje

Ar kas nors esate susidūręs su prekių pristatymu savo klientams iššūkiais? Dažnu atveju paletinių krovinių pervežimas visoje Lietuvoje tampa problema, nes ne visos kurjerių tarnybos tokią paslaugą teikia, o jeigu ir suteikia, dažnai kaina tampa per aukšta.

paletiniu-kroviniu-pervezimas

Tinkama kainodara – svarbus aspektas

Dažniausiai klientai renkasi paslaugą pagal kainą, bet ar visada kaina atspindi tinkamą kokybę. Dažnai kaina susideda iš paslaugų teikėjo kaštų, ne paslaptis, kad verslai daromi tam, kad uždirbti. Visgi, krovinių pervežimas ta sritis, kuri gali būti brangi ir gali būti salyginai pigi.

Paletinių krovinių pervežimas visoje Lietuvoje

paletiniu krovinių pervežimasPopuliarus siuntimo būdas jeigu jūs prekiaujate didmenine prekyba arba prekėmis, kurios gali būti siunčiamos kaip paletinis krovinys. Ypatingai svarbu paminėti, kad siunčiantiems mažesnį kiekį kaina yra ne per didelė, dėl to, kad logistikos įmonės geba tinkamai paskirstyti resursus. Paletinių krovinių pervežimo didžiausias pliusas, kad vienu metu yra vežamas ne tik jūsų vienas krovinys, bet ta pačia kryptimi daugiau krovinių, todėl tai ir padeda sumažinti kaštus.

Dydis – ne didžiausia problema

Rinkdamiesi logistikos įmonę, kuriai patikėsite savo krovinio pervežimą, be rekomendacijų dar svarbu atkreipti ir į įmonės poziciją internetinėj erdvėje. Jeigu dirbsite pirmą kartą su įmone paieškokite atsiliepimų, informacijos. Įmonės dydis tai ne didžiausia problema, kartais mažos įmonės su užduotimis tvarkosi daug geriau nei didelės transporto įmonės.

Pristatymas bet kur Lietuvoje

Mūsų kalbintas transporto vadybininkas Simas iš UAB Renteja įmonės papasakos kaip ir ką daro transporto vadybininkas.

Laba diena, nuo ko prasideda transporto vadybininko diena?

Sveiki, dažnu atveju nuo žvilgtelėjimo į telefoną, nes čia transportas ir bet kuriuo paros metu gali nutikti kažkas kam neesame pasiruošę. Vadybininko diena prasideda nuo vairuotojų koordinavimo, maršrutų sudarymo ir klientų informavimo.

Ką jūsų įmonė veikia?

Mes esame transporto įmonė. Mums dar tik 1-neri metai.. Bet per metus jau esame tie, kurie turi gerą vardą tarp klientų. Esame mažiukai, bet su atsidavusia komanda galime padaryti didelius darbus. UAB Renteja šiuo metu teikia krovinių pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje, dalinių krovinių pervežimus Europoje ir Baltijos šalyse, sandėliavimo paslaugas Kaune, krovininių mikroautobusų nuomos paslaugas, kompleksines paslaugas pritaikytas el.parduotuvėms. Iš tikrūjų darome viską, kas susiję su transportu.

Su kokiomis problemomis susiduriate?

Problemų visada yra ir jų bus, be jų nebūtų ir tobulėjimo. Dažnai problemų dydžiai skiriasi. Kasdienės problemos yra kada krovinio neiškrauna arba nepakrauna dėl kažkokių priežaščių, sumaišyti adresai. Yra ir rimtų problemų, bet kaip mėgstame sakyti: „Tai yra transportas, be problemų – neįmanoma“.

Dažnai įmonės ir fiziniai asmenys ieškantys transporto paslaugų rinkoje išbando daugybe vežėjų, tačiau tik laikui bėgant atsirenka tinkamiausius. Tereikia tinkamai tam pasiruošti ir rasite gerą transporto partnerį rinkoje.