[do_page_alt_title title=“Interaktyvus stalas“ subtitle=“protingas būdas bendrauti su klientais“]

Kodėl verta įsigyti interaktyvųjį stalą?

Interaktyvūs stalai puikiai tinka naudojimui laukimo, aptarnavimo zonose. Tai yra puikus sprendimas klientų laiko praleidimui, bei susipažinimui su kompanijos veikla.
Interaktyvūs stalai taip pat gali būti naudojami ir kaip pardavimo įrankis integravus pagal individualius poreikius sukurtą interaktyvų turinį.
Malonesnė klientų apsilankymo patirtis – interaktyvūs stalai suteikia detalią informaciją apie įmonės teikiamas paslaugas arba produktus.
Padidinsite potencialių klientų skaičių – įrengus stendus už parduotuvės ribų, padidinate savo galimybes pritraukti naujų klientų.
Sutaupysite darbuotojų laiką –  interaktyvūs stalai gali atsakyti į daugybę pirkėjo klausimų, taigi darbuotojai gali labiau koncentruotis ties tiesioginiais pardavimais.
Įsitrauksite – galimybė pačiam paliesti ir pasirinkti tą turinį, kuris yra aktualus klientui, suteikia ypatingą kliento pasitenkinimą.
Sumažinsite spausdinamos reklamos/informacijos kaštus.

Interaktyviųjų stalų privalumai

Interaktyvus stalas yra atsparus įbrėžimams ir ypač tvirtas – atlaiko net 90 kg spaudimus, taigi netgi labiausiai išdykę vaikai jo nesugadins.
Jis turi integruotą belaidžio ryšio technologiją (Wi-Fi) interneto prieigai sukurti.
Interaktyvus stalas gali būti įvairaus dydžio ir įstrižainės bei yra aukštos raiškos (Full HD), taigi rodomi vaizdai yra ypač ryškūs ir kokybiški.
Interaktyvus stalas atpažįsta iki 10 prisilietimų vienu metu, taigi netgi keli žmonės gali naudotis stalu vienu metu.
Stalu naudotis ypač paprasta, jis atpažįsta natūralius gestus ir leidžia labai paprastai ir intuityviai atlikti pateiktas užduotis.
DVIT technologija užtikrina greitą, tikslų ir efektyvų prisilietimų atpažinimą, tai leidžia interaktyvųjį ekraną naudoti paprastai ir intuityviai.

Išskirtinis dizainas

Įnteraktyvūs stalai gali būti gaminami pagal kiekvieno kliento poreikius, prekinio ženklo stilių, patalpų dizainą. Stalas gali turėti daugiau nei vieną ekraną, galima keisti jo spalvą, medžiagas (metalas, medis, plastikas…). Taip pat dydžiai gali būti patys įvairiausi. Tai suteikia itin daug lankstumo ir leidžia interaktyvų stalą pritaikyti kiekvienam individualiai.

Patogus valdymas

Interaktyvūs stalai gali būti valdomi internetu, LAN/USB sąsajomis arba WiFi ryšiu. Taigi, net jeigu stalai bus skirtinguose miestuose ar net šalyse, juos atnaujinti galima greitai ir patogiai.