[do_page_alt_title title=“Interaktyvūs stendai“]

interaktyvus-stendaiInteraktyvūs stendai

Interaktyvūs stendai –  tai viena moderniausių priemonių sudominti jūsų klientą ir jo apsilankymą pas Jus paversti daug patogesniu. Tai dar viena puiki alternatyva efektyvios reklamos sklaidai tiek patalpose, tiek ir lauke.

Kodėl turėtumėte rinktis būtent šį rinkodaros sprendimą? Tarptautinių kompanijų patirtis rodo, kad interaktyvūs stendai stiprina kompanijos įvaizdį ir skatina pirkėją sugrįžti būtent pas Jus.

Interaktyviųjų stendų privalumai

Malonesnė klientų apsilankymo patirtis – interaktyvūs stendai suteikia detalią informaciją apie įmonės teikiamas paslaugas arba produktus.
Padidinamas potencialių klientų skaičius – įrengus stendus už parduotuvės ribų, padidinate savo galimybes pritraukti naujų klientų.
Taupomas darbuotojų laikas –  interaktyvūs stendai gali atsakyti į daugybę pirkėjo klausimų, taigi, darbuotojai gali koncentruotis tiesioginių pardavimų srityje.
Įsitraukimas – galimybė pačiam paliesti ir pasirinkti tą turinį, kuris yra aktualus klientui, suteikia ypatingą malonumą.
Spausdinamos reklamos/informacijos kaštų sumažėjimas.

stendaiIšskirtinis dizainas

Įnteraktyvūs stendai gali būti gaminami pagal kiekvieno kliento poreikius, prekinio ženklo stilių, patalpų dizainą.

Stendai gali būti vertikalūs, horizontalūs, pakreipti kampu. Stendas gali turėti daugiau nei vieną ekraną, galima keisti jo spalvą, medžiagas (metalas, medis, plastikas…). Tai suteikia itin daug lankstumo ir leidžia interaktyvų stendą pritaikyti kiekvienam individualiai.

interaktyvaus-stendo-valdymas-e1431636861971Patogus valdymas

Stendas gali būti valdomas internetu, LAN/USB sąsajomis arba Wi-Fi ryšiu. Taigi, net jeigu stendai bus skirtinguose miestuose ar net šalyse, juos atnaujinti galima greitai ir patogiai.

Kainos nuo €1200