[do_page_alt_title title=“Vaizdo siena“]
vaizdo siena

Video Wall – Vaizdo siena

VideoWall sistema padės Jums patraukti net ir paties išrankiausio lankytojo ar kliento dėmesį.  Kadangi tokios sistemos, kaip VideoWall, kiekvieną dieną nematome, informacija, reklama ekranuose bus be abejonės pastebėta, nes tai, kas nauja ir nematyta, visada traukia žmogaus akį. Ši sistema taip pat suteiks inovatyvumo ir modernumo Jūsų įmonei bei gali sukelti natūralų viruso efektą (žmonės kalbės, pasakos apie Jūsų novatorišką sprendimą).

Video Wall (Vaizdo sienos) privalumai

  • Įdomesnis informacijos pateikimas – skaitmeninio ir interaktyvaus turinio pagalba prikaustysite net ir labiausiai skubančių apsipirkti klientų dėmesį.
  • Efektyvi pardavimo priemonė – Video Wall ekranų pagalba galite efektyviai pateikti savo prekes ar paslaugas, paskelbti norimą žinutę, supažindinti ir paskatinti kliento apsisprendimą pirkti.
  • Sutaupytas darbuotojų laikas – Video Wall sistemos gali atsakyti į daugybę pirkėjo klausimų, taigi, darbuotojai gali labiau koncentruotis  tiesioginių pardavimų srityje.
  • Spausdinamos reklamos/informacijos kaštų sumažėjimas.

 

 Video-wall

VideoWall

Iki 100 ekranų vienoje vaizdo sienoje!

Naudojant profesionalius Samsung ekranus galima sukurti milžiniško formato vaizdo sienas. Vienoje sistemoje gali būti net 100 ekranų (tai yra 14 metrų įstrižainė), taigi, to daugiau nei pakanka, kad išsiskirtumėte rinkoje ir sukurtumėte nepamirštamą įspūdį  klientui.

Profesionali programinė įranga

Profesionalus vaizdo sienos sprendimas leis Jums atnaujinti ekranuose rodomą turinį nuotoliniu būdu. Taip pat yra galimybė naudoti tvarkaraščius (kada kokį turinį rodyti), skaidyti vaizdo sieną į atskiras zonas ir rodyti keletą skirtingų vaizdų vienu metu, reguliuoti ekranų ryškumą, kontrastą, garsą ir kitas funkcijas keliais mygtukų paspaudimais.

VideoWall2

VideoWall3

Itin plonas ekranų kraštelis

Ekranai, skirti vaizdo sienos sprendimui yra itin ploni (5,5 mm – 11 mm). Tai suteikia itin kokybiško vaizdo įspūdį, o kokybė yra svarbi bet kuriam prekiniam ženklui. Naudodami itin pažangius Samsung ekranus užsitikrinsite klientų dėmesį konkurentų atžvilgiu.

Neformali vaizdo siena suteiks Jums išskirtinumo!

Jeigu siekiate itin didelio išskirtinumo, neformali vaizdo siena kaip tik Jums! Naudojant šį sprendimą, ekranus galima išdėstyti kaip tik norite – vertikaliai, horizontaliai, pasukti kampu, naudoti skirtingo dydžio ar net modelio ekranus, ar netgi viską vienu metu. Visame pasaulyje nematyto sprendimo įgyvendinimą gali riboti tik fantazija!

neformali viedeo wall