ReikiaBus.lt

ReikiaBus logoStartuolis „ReikiaBus.lt“ – Naujausių darbų bankas ir specialistų duomenų bazė, kuri padeda neišeinant iš namų greitai ir sėkmingai:

1. Žmonėms (įvairiems kvalifikuotiems ir nekvalifikuotiems specialistams, meistrams, studentams, amatininkams, pensininkams) susirasti darbą;

2. Žmonėms ir įvairioms įmonėms (darbdaviams) susirasti patikimą su rekomendacijomis darbuotoją.

3. padeda efektyviai ir nemokamai reklamuoti įvairių žmonių ar įmonių teikiamas paslaugas;

Taip pat Startuolis ReikiaBus.lt paskatina įvairių sugebėjimų turinčius žmones užsiimti mėgstama, smulkia veikla, daryti ką geriausiai moka ir tapti savarankišku darbdaviu sau . Tokiu būdu Startuolis „ReikiaBus.lt“ – mažina nedarbingumo lygį ir padeda efektyviau ir greičiau tiek paslaugų teikėjus, tiek klientus sudaryti tarpusavyje darbo sandorį.

Išskirtinumas

Startuolis ReikiaBus išsiskiria iš kitų originalia ir unikalia darbų – paslaugų paieškos sistema, kuri veikia atvirkštiniu aukciono principu. Tokiu būdu klientui yra suteikiama galimybė gauti geriausia paslauga kainos ir kokybės atžvilgiu bei sutaupyti laiką ir išteklius.

www.reikiabus.lt aplankykite svetainę

Išradingiausiu 2015 m. startuoliu tapo „Reikiabus.lt“ komanda . Jie rinkai pasiūlė naujausių darbų banko ir specialistų duomenų bazę, paieškos sistemą. Startuoliui atiteko „Swedbank“, AB, atstovo įteiktas prizas – komandos formavimo sesija.