[do_page_alt_title title=“Privatumo politika“]

Šiame dokumente išdėstytos privatumo taisyklės galioja paslaugoms, pasiekiamoms per www.beproblemu.lt (toliau – Tinklalapis) domeną ir subdomenus. Lankydamiesi Tinklalapyje Jūs sutinkate laikytis šių Privatumo politikos taisyklių. Jei nesutinkate, prašome nesinaudoti mūsų svetaine. Registracijos metu priimdami Privatumo politiką ir Vartotojo sutartį, aiškiai leidžiate mums naudoti ir atskleisti Jūsų asmeninę informaciją, laikantis Privatumo politikos taisyklių. Ši Privatumo politika yra įtraukta į ir jai taikomos beproblemu.lt Vartotojo sutarties taisyklės.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Norėdami naudotis Tinklalapiu, pirmiausia turite užpildyti registracijos formą. Registruojantis turite pateikti savo kontaktinę informaciją: vardą ir pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Tai leidžia mums teikti Jūsų poreikius atitinkančias paslaugas ir funkcijas bei pritaikyti mūsų paslaugas siekiant užtikrinti saugesnį ir lengvesnį Tinklalapio naudojimą. Renkame tik tą asmeninę informaciją, kuri, mūsų manymu, reikalinga šiam tikslui pasiekti.

Jei naudojatės Tinklalapiu, galite būti paprašyti pateikti kontaktinę, su tapatybe susijusią ar kitą asmeninę informaciją, nurodytą Tinklalapyje pateikiamose formose. Kur įmanoma, nurodome, kuriuos laukelius privaloma ar neprivaloma užpildyti, naudodami * simbolį. Jūs visada galite nepateikti informacijos pasirinkdami nesinaudoti tam tikra paslauga ar funkcija.

Galime sekti tam tikrą informaciją, remdamiesi Jūsų elgesiu Tinklalapyje. Šią informaciją naudojame vidiniam tyrimui Tinklalapio vartotojų demografijai, pomėgiams ir elgesiui nustatyti, kad geriau suprastume, saugotume ir pasitarnautume Jums ir rinkai.Tokia informacija apima ankstesnį URL, sekantį URL, Jūsų interneto naršyklės informaciją bei Jūsų IP adresą.

Jei patalpinate skelbimą ar teikiate pasiūlymą pagal skelbimą Tinklalapyje, mes surenkame informaciją apie Jūsų veiksmus ir elgesį. Taip pat renkame kitų vartotojų komentarus apie Jus, paliktus atsiliepimų puslapyje.

Jei siunčiate mums asmeninę korespondenciją, pavyzdžiui, laiškus ar elektroninius laiškus, skambinate mums arba kiti vartotojai ar trečiosios šalys atsiunčia mums informacijos apie Jūsų veiklą ar įrašus Tinklalapyje, mes tokią informaciją laikome Jums priskirtame aplanke.

Jei savo draugams nusiunčiate skelbimą iš Tinklalapio elektroniniu paštu, turite mums pateikti draugų vardus ir elektroninių paštų adresus. Ši informacija naudojama vienkartiniam elektroniniam laiškui išsiųsti ir nebus saugoma.

Informacijos apie Jus naudojimas

Jūsų asmeninę informaciją, taip pat ir elektroninio pašto adresą, naudojame mūsų paslaugoms pagerinti. Informaciją apie Jus kaupiame Jums priskirtame aplanke ir naudojame teikti informacijai apie prekes ir paslaugas; pranešti apie pasiūlymus, prekes, paslaugas ir naujinimus; pritaikyti Tinkalalpį Jums; aptikti sukčiavimo ir kitos nusikalstamos veikos atvejus ir nuo jų apsisaugoti; užtikrinti Vartotojo sutarties laikymąsi; ir kitiems tikslams, kurie bus nurodyti informacijos rinkimo metu. Kad nustatytume vartotojus, naudojančius daugiau nei vieną Vartotojo ID, patikrinsime Jūsų asmeninę informaciją. Taip pat galimai peržiūrėsime ir palyginsime Jūsų pateiktą asmeninę informaciją, siekdami užkirsti kelią klaidoms, praleidimams ir netikslumui. Jūs sutinkate, kad Jūsų elektroninio pašto adresas būtų naudojamas mūsų rinkodaros ir reklamos tikslams. Asmeninės informacijos naudojimas šiems tikslams padės mums pagerinti Tinklalapį ir pritaikyti jį Jūsų poreikiams.

INFORMACIJA APIE ĮMONĘ

beproblemu.lt – vykdanti prekybą kaip KAGR8 Technologies Limited – yra Airijoje registruota įmonė, kurios adresas:

Upper Baggot g. 13, antras aukštas,

Dublinas 4, Dublinas, Airija

 

Registruota pagal Duomenų apsaugos įstatymą.

Su beproblemu.lt galite susisiekti elektroniniu paštu info@beproblemu.lt

Norėdami atsisakyti mūsų naujienlaiškių, paspauskite nuorodą, kurią rasite kiekvieno naujienlaiškio apačioje, ir daugiau elektroninių laiškų iš mūsų nebegausite.