Video operatorius: paslauga verta dėmesio

Dažniausiai esame pripratę, kad suplanuotoje šventėje dalyvauja tik fotografas ir įamžina visas smagiausias šventės akimirkas. Tačiau praėjus keliems ar net dar daugiau metų po gražiausios šventės norisi ne tik pavartyti nuotraukų albumą, bet ir prisiminti tada tvyrančią nuotaiką ir kitus dalykus, kuriuos gali užfiksuoti tik video operatorius. Ši paslauga vis labiau skinasi kelią į aukštumas ir neretai pradeda varžytis su fotografo teikiamomis paslaugomis.

Darbą reikėtų palikti profesionalams

Galbūt prieš planuojant vestuves susimąstome, kad šventei pakaks pasamdyti tik fotografą, kuris padarys nemažai nuotraukų ir jos primins visas šventės akimirkas. O filmuotą medžiagą bus galima gauti iš draugų, giminaičių, kurie retkarčiais pafilmuos akimirkas, kurios, jų manymu, yra svarbesnės. Bet taip manyti yra didžiulė klaida. Nes dažniausiai tokie vaizdo įrašai yra daromi telefonu, todėl nebus gauta geriausia kokybė, dažnai visas vaizdas judės, bus nufilmuota neproporcingai ir dar daug kitų neigiamų dalykų. Ir, vargu, ar tokią medžiagą žiūrint po kelerių metų būsite laimingi. Todėl toks darbas yra skirtas profesionalams, kurie išmano savo darbą, žino ką daro ir gali sukuri patį gražiausią jūsų šventės filmą, kuriuo mėgautis galėsite net ir po daug metų ir jį galėsite parodyti savo vaikams ar anūkams.

Pasiteisinusi investicija

Kaip žinia, video operatoriaus paslaugos gali kainuoti ne mažiau nei fotografo siūlomos paslaugos, tačiau į tokiai paslaugai nereikėtų gailėti investicijų ir jau pradedant planuoti vestuves, reikėtų atidėti atitinkamą sumą. Prisiminimų, geros nuotaikos, nesuvaidintų emocijų ir dar viso kito nenusipirksite už jokius pinigus, todėl tokios paslaugos yra neįkainojamos ir privalomos vestuvių metu.

Kur rasti gerą video operatorių?

Dažniausiai tokios paieškos vyksta internetu. Beveik visada juos renkamasi pagal pateiktus buvusių klientų atsiliepimus. Be to, dažnai video operatoriai būna susikūrę internetinį puslapį, kuriame talpina savo sukurtus darbus. Tai puikus būdas geriau juos pažinti, pasižiūrėti ar rezultatas atitinka jūsų stilių ir turimą viziją, kaip viskas turėtų atrodyti. Aišku, jie gali derintis prie pateiktų pageidavimų ir išpildyti tai, ko norite jūs. Taip pat renkantis video operatorių reikėtų atkreipti dėmesį, gal į jo siūlomą paslaugų paketą yra įtrauktos papildomos paslaugos, kurios gali būti naudingos jūsų šventei ir toks variantas padės sutaupyti papildomų lėšų. Tad laiko renkantis šį specialistą tikrai nereikėtų gailėti, nes jis turėtų būti vienas iš pačių pagrindinių perkamų paslaugų, kurios išliks ilgam.